KONST / Litografier / Färglitografi 14177121
nr 1417 7121
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
"Exit". Signerad, numrerad 24/225. Färglitografi, bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:16:08
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)